4 Komentarze

Tagi H&M H&M nowa marka Karl-Johan Persson

H&M pracuje nad nową marką

Za dwa lata najpopularniejsza na świecie sieciówka ruszy na dalszy podbój świata mody. Plany koncernu H&M zdradził w rozmowie z Bloombergiem dyrektor generalny, Karl-Johan Persson.

COS, Monki, Weekday, Cheap Monday, H&M Home, & Other Stories i oczywiście H&M – wydawało się, że z takim dorobkiem szwedzki koncern ma wszystko, czego potrzeba, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jak zapowiada Karl-Johan Persson, najnowsza marka będzie dla klientów prawdziwym zaskoczeniem.

Niestety, na razie o nowej marce wiadomo niewiele. Z rozmowy dyrektora generalnego H&M z Bloombergiem wynika jedynie, że koncept zadebiutuje w 2017 roku i będzie całkiem inny niż H&M. Nie będzie on też przypominać siostrzanych marek sieciówki. Czego więc możemy się spodziewać?

Wśród przewidywań zachodnich mediów pojawiły się sugestie, że H&M może postawić na sprzedaż subskrypcyjną, z której słyną boxy kosmetyczne. Innym pomysłem jest marka oferująca odzież w rozmiarze uniwersalnym bądź ubrania unisex. Jedno jest pewne. H&M szykuje coś dużego, co ma osiągnąć sukces co najmniej na miarę uruchomionej w 2013 roku marki & Other Stories.

Przypominamy, że najbliższej jesieni w sklepach H&M zadebiutuje nowa kolekcja kosmetyków, w której znajdą się kosmetyki inspirowane trendami z wybiegów oraz propozycje ekologiczne. Kto wie, może szwedzka sieciówka pójdzie właśnie w kierunku Conscious, czyli mody ekologicznej lub nawiąże stałą współpracę z laureatami nagrody H&M Design Award?

Zobacz też: Kolekcja Balmain dla H&M: już 5 listopada w sklepach!
Zobacz też: H&M Beauty postawi na ekologię

 

 

Autor: Margaret
iśkaaa

iśkaaa | | Zgłoś

jestem ciekawa co to będzie :)

iśkaaa

iśkaaa | | Zgłoś

jestem ciekawa co to będzie :)

gość

gość | | Zgłoś

Lubie h&m. Spodnie sa extra

gość

gość | | Zgłoś

Dziwne, ze & Other Stories nie ma w Polsce...


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja